Iron Sky (2012)

/ 2 odpowiedzi

Dla podtrzymania wątku filmowego pozwolę sobie złamać jego pewne zasady i zaproponować film, który wiąże się z drugą wojna światową tylko „częściowo”, ale za to recenzję można zacząć od słów:

„Gdy w 1945 roku III Rzesza chyli się ku upadkowi, z tajnej bazy na Antarktydzie naziści wysyłają na Księżyc misję ostatniej szansy. Wkrótce po ciemnej stronie srebrnego globu…”

Oczywiście chodzi mi o film "Iron Sky", który zgodnie ze słowami samego reżysera, Timo Vuorensoli jest czarną komedią science fiction. Scenariusz do niego napisali Michael Kalesniko i Johanna Sinisalo.

Ponieważ film ten trafi do polskich kin podobno 27.04.2012 i dopiero wtedy każdy zainteresowany będzie mógł go obejrzeć i ocenić osobiście, na tą chwilę nie wolno zdradzać szczegółow, ale można obejrzeć trailer.

http://www.youtube.com/watch?v=sPl9BFnN-Bw&feature=related

Krzysiek-J

Ciekawy motyw, ciekawe jak będzie z realizacją :) Trailer powala na końcu ;) (2012/03/27 07:17)

Lehu

a ja jestem pewien, że to będzie kolejna amerykańska kupa... :) jeśli na trailerze widać co jest efektami specjalnymi to co o tym filmie za powiemy za 10 lat ;) zastanawiam się czy będzie tam jeszcze azjata bo murzyn już jest - a no i ta blondyna z ss zapewne zakocha się w dobrym bohaterze albo jest amerykańską agentką (pojawi się też jakiś idiota który będzie rozśmieszał publikę) na końcu będzie wielki wybuch deathstar i pokonają siły zła - a no i będzie powiewała amerykańska flaga... swoją drogą ciekawe czy już 2 część kręcą ;) (2012/04/05 10:24)