grunwald czas na zmiany.,

/ 1 odpowiedzi
jestem na polach Grunwaldu, co rok. bitwa, rocznica, wielka victoria. wspaniali rycerze, zaangażowanie i poświęcony czas. daje to cudowny klimat. niestety sama inscenizacja zostawia wiele do życzenia. odnoszę wrażenie że jest coraz gorzej. główną winę ponosi tzw reżyser Krzysztof Górecki. kto w końcu przyjrzy się temu człowiekowi bez wiedzy i kompetencji. jak długo można czekać na zmiany. czas najwyższy dopóki ktoś chcę przyjeżdżać, chociaż coraz mniej osób dla samej bitwy. należy w końcu zmienić pana Krzysztofa Góreckiego z wykształcenia plastyk chyba po Zespół Szkół Plastycznych w Gdyni Orłowie. takie właśnie sa efekty. marazm, zero pomysłu, coraz niższy poziom. żadnego nagłośnienia, organizacji. lektor powtarzający co rok te same frazy!!!!! proszę zdejmijcie tego ignoranta bez wiedzy historycznej. ignoranta bez wiedzy w aspekcie organizowania imprez i faktycznej reżyserii spektaklu. jak długo to może trwać? na marginesie można również znaleźć informacje o działalności tego pana w domu kultury w Gniewie i jego wątpliwych "dokonań" i komentarzy osób którzy sie z nim zetknęły. 
darda

Nie znam pana Góreckiego, grunwaldzkich inscenizacji również nie oglądam - mam w tym czasie najczęściej inne zajęcia - więc nie umiem powiedzieć, na ile powyższy wpis oddaje rzeczywisty stan rzeczy. Jako moderator tego forum uważam jednak, że właściwym adresatem uwag użytkownika "666misiek" jest organizator imprezy, czyli fundacja "Grunwald", a nie portal "Do Broni" i jego użytkownicy. Możemy porozmawiać o tym, co konkretnie było udane, a co było błędem - najlepiej, jeśli w tej rozmowie wezmą udział rekonstruktorzy odtwarzający średniowiecze. Jednak ataki personalne, nie poparte żadnym konkretnym przykładem i w dodatku ze strony anonimowego użytkownika, nie należą do obyczajów akceptowanych na tym forum. Tak samo, jak nie jest i nie będzie akceptowane powielanie tego samego wpisu w różnych wątkach. (2017/07/31 09:20)