Głosujcie na Małgorzatę Retkowską!

/ 2 odpowiedzi
Głosujcie na Małgorzatę Retkowską!

Głosowanie internautów
na Kobietę Sukcesu Mazowsza 2013

Wystarczy wejść na podaną niżej stronę, zaznaczyć przy nazwisku i kliknąć "Głosuj"

http://kobietysukcesu.eu/

Szefowa GRH LC, Małgorzata Retkowska została jedną z 10 laureatek Wyborów Kobiety Sukcesu Mazowsza 2013. Została wytypowana do konkursu przez Radio Dla Ciebie i doceniona za stworzenie i działalność Grupy Rekonstrukcji Historycznych Ludności Cywilnej. Wręczenie nagród odbędzie się 26 kwietnia 2013 w Operze Kameralnej w Warszawie.
daga


Dziękuję bardzo za uwagę i gratulacje dla M. Retkowskiej. W końcu jest przecież jedną z rekonstruktorów, założycielką grupy GRHLC Mława, i GRHLC. osobą zasłużoną w propagowaniu tej formy edukacji historycznej jaką są rekonstrukcje.
Pozdrawiam serdecznie Wszystkich rekonstruktorów.
daga

7 min 35 sek:
http://www.tvp.pl/warszawa/informacyjne/kurier-warszawy-i-mazowsza/wideo/26042013/10894673

http://kobietysukcesu.eu/

https://www.facebook.com/GRHLC (2013/05/01 10:18)

Marja Rau


Witam i dziękuję wszystkim mężczyznom rekonstruktorom, którzy tak ochoczo głosowali na kobietę rekonstruktorkę, która od 2008 roku wprowadzała w Wasze Rekonstrukcje prawdziwe emocje wojny oprócz strzelanki. Jestem niezwykle wdzięczna za poparcie i prawdziwe z męskiej szczerości i wrażliwości płynące pochlebstawa na tym forum komentarze (?). Doprawdy jestem zaszczycona i jak zawsze będę powtarzać,  że ojcami sukcesu jesteście Wy Mężczyźni Rekonstruktorzy Paweł Rozdżestwieński, Wojciech Zalewski i Witold Lemański, ale dla Was to za mały sukces... (2013/05/19 03:52)