Gewehr 88

/ 11 odpowiedzi
Jacek Popiński ma 3 sztuki gewehra 88 do opylenia, mogę je wziąc na promesę ktoś zainteresowany?
janbie

A jaka cena i czy przystosowany do reko? (2013/04/03 20:28)

darda

Jak wiadomo jestem zainteresowany, ale.... (2013/04/03 20:48)

Kaktus 2

Witam ! Tia... cena ? (2013/04/03 22:36)

Rumcajs

Nie wiem jaka jest cena sprzętu u Pana Popińskiego. Ale zainspirowany tematem zaszedłem sobie do pewnego sklepu i zapodaję, co zobaczyłem i ustaliłem.
Do wzięcia od już są dwie 88 zadekowane w cenie rzędu 1700. Żeby było ciekawiej to stoi też jedna bojówka w cenie tylko o 100 zł wyższej. Nie oceniam stanu technicznego poszczególnych egzemplarzy, bo lizałem przez szybkę. Pogadałem też z właścicielem i dowiedziałem się że: cena zależy od farta, ale przy zamówieniu kilku egzemplarzy można wspomóc ten fart, a do tego troszkę po negocjować cenę. Tak więc mamy jakąś informację o cenie wyjściowej. Choć prawda jest też, że jakiś czas temu widziałem w tym samym sklepie 88 za ok 2500 zetyliona.
(2013/04/04 18:08)

fuchsi

Czolem,

nie znajac sie w karabinach zauwazylem, ze ceny sa bardzo rozne. Podlagaja czy to sa brony dekoracyjne czy na "Salut", stan technyczny, cechy wieku i przede wszystkim czy sa rowne w numerach. Wplyw tez ma pochodzenie - czy byli zrobiony dla Argentiny czy Turcji.
Dobry dekoracyjny w granicach 250 €.

pozdrawiam serdecznie (2013/04/07 10:29)

Rumcajs

I to co napisał Fuchsi, to właśnie sedno sprawy. U nas koszt kolosalny, co dobrze pokazuje mój wpis. W krajach, gdzie mają zdecydowanie zdrowsze podejście do tematu, cena może byś ok 400 zetylionów niższa, A to już naprawdę różnica. Jeśli do tego byłoby zainteresowanie zakupem kilku sztuk. Tylko pytanie do godniejszych - jak to się ma do naszych przepisów? Czy dajmy na to zakup w Niemczech i przywóz do Polski może nam spędzić sen z powiek i wypędzić kasę z portfela w większej ilości niż zakup w Polsce. (2013/04/07 19:55)

fuchsi

A tu mezecie sie orientowac. na przepisach dot. importu sie nie znam ;-(
Ale naprawde Pawel zna kogos.........

http://www.egun.de/market/list_items.php?mode=qry&query=%22Gewehr+88%22&plusdescr=off&plusdescr=on&wheremode=and&ewb=&status=&minprice=&maxprice=&type=&country_id=&zip=&int=&order=ends&asdes=aufsteigend

kiedy ten link nie funktionuje, to prosto: http://www.egun.de i tam sie rejestrowac

pozdrawiam serdecznie (2013/04/08 13:23)

Rumcajs

To od razu widać różnice cenowe. Nawet razy 5, to jest jakieś 1/3 ceny mniej. Pytanie tylko, czy ta różnica pokryje ewentualne koszty wynikające z różnicy w przepisach, jeśli takie występują. Ale tu faktycznie liczę już na bardziej obeznanych w temacie. (2013/04/08 17:40)

jazlowiak

Są dwa egzemplarze (2013/05/04 13:08)