Gew98

/ 6 odpowiedzi
Witam wszystkich.
Mam pewne ambicje aby złożyć Gewehra 98. Zastanawia mnie tylko gdzie zakupić zamek, lufe etc. Nie interesuje mnie odlew z alu z Historical-uniforms.
Za całą pomoc z góry dziękuje :).
MAdam 34

wiele zależy od tego jaki harakter ma mieć ów karabin. można już trafić zamki z importu nadające się stanem do budowy replik. I w kraju można trafić. Można też trafić za kratkę, bo skoro nasi koledzy z forum chcą dać Polakom do obrony przed rosyjskimi rakietami kałasznikowy, to czemu nie wyciągnąć starego poczciwego mausera.. Pewnie kolegę nie zainteresują rodzime wykopy, które zaczynają tylko krztałtem przypominać element broni.Ale sza.. bo funkcjonariusz czyta.. ;)) Zatem pozostaje na allegro rozejrzeć się - ciągle chłopaki przywożą.. Sukcesu życzę i czekamy na obrazki dzieła. (2014/05/20 15:34)

adam-miska

Właśnie jak ostatnio przeszukuje allegro to nic nie umiem znaleźć z elementów mi potrzebnych. Pozatym chce zobaczyć wszystkie możliwości :) (2014/05/20 15:54)

MAdam 34

to ma być Gewehr 98?I wś, międzywojnię?sądzę jednak na fotkę patrząc- I wojna.To ma być na rekonstrukcję, czy na ścianę?Bez urazy, w swej niegdysiejszej rusznikarskiej karierze różne typy widziałem.  :)) (2014/05/20 17:03)

MAdam 34

pisz tu śmiało. Zbyszek Ciebie na pv wołał nie wiedząc chyba, że czytają nas kiedy chcą i jak chcą.Póki nie łamiemy prawa, mogę aspirantowi wypiąć pośladki.  :)) (2014/05/20 17:07)

Zbyszek1

Niebieskich misiów się ie obawiam, co najwy żej mogą pooglądać moją ofertę ponieważ zajmuje się repilkami broni (zgodnymi z prawem) na PW piszę ponieważ nie chcę aby admini odebrali jako reklamę (cena, szczegóły itp). (2014/05/21 09:34)