Gdzie uszyć mundur

/ 5 odpowiedzi
Szanowni Koledzy. Jestem na forum nowy. Chciałbym uszyć sobie kompletny mundur polowy wz.36 razem z bielizną, czapką,płaszczem.
Przeglądając internet napotkałem kilka firm które zajmują się wykonywaniem umundurowania, wiele tez firm wystawia swoje przedmioty na allegro lecz ogladając zdjęcia na aukcji u każdego dostrzegam jakieś błędy. Najtrudniejsze wydaje się być zdobycie płaszcza, widziałem takowy na aukcji użytkownika "Yanik33" lecz nie wiem czy jest on do końca dobrze wykonany, co sądzicie o tym krawcu? Może znacie kogoś kto naprawdę się na tym zna i bez obaw mozna zlecić mu uszycie munduru. Najlepiej aby był to ktos kto wykonuje wszystkie elementy umundurowania tak żeby wszystko zamówić u jednej osoby (chciałbym uniknąć różnic kolorów i sposobów wykonania)
Bardzo proszę o rady.
Jeżeli napisałem nie w tym dziale bądź popełniłem jakieś błędy z góry przepraszam-jest to mój pierwszy post.

Pozdrawiam
Romi04

Moim zdaniem to najpierw powinieneś nawiązać kontakt z grupą z którą chcesz współpracować. Wtedy zobaczysz jaki oni preferują mundur i wyposażenie i taki sobie kup. Sam jak zaczniesz kombinować to tylko wydasz niepotrzebnie kupę kasy a efekt będzie średni. (2014/12/21 08:32)

69ataman69

Najpierw chce się zorientować kto i gdzie szyje i jakie to koszta. No i przede wszystkim jak szyje. Co mam zamówić to już wiem. (2014/12/21 13:18)

kapitan

Posłuchaj rady starszych w reko kolegów.
1. znajdź grupę i do niej wstąp
2. zapytaj gdzie szyli/kupowali mundury koledzy z GRH
3. zamów dla siebie mundur tam gdzie koledzy.....
To proste wyliczenie ustrzeże cię od niepotrzebnych wydatków. (2014/12/21 17:23)

69ataman69

gdzie szyli koledzy to ja wiem, chce po prostu wiedzieć czy jest jakas alternatywa. Znacie jakiś krawców? (2014/12/22 09:17)

ArturSz

Alternatywy są wiec takie jakie znajdziesz, uzgodnisz i wypracujesz sam.

Jesli działasz sam, musisz sobie radzic sam.

Tutaj przykład efektu współpracy z firmą "Mundury Czarnecki" specjalizujacej sie w produkcji replik umundurowania:

http://www.cytadela.aplus.pl/postac32.html

Jesli zaś myślisz o włączeniu sie w działanie grupowe -  posłuchaj co pisali poprzednicy.

Jeśli nie, trudno cokolwiek wiecej doradzać. 

Powodzenia.

(2014/12/22 14:22)