Film Bitwa Warszawska 1920

/ 4 odpowiedzi
Mam nadzieję ze Jerzy Hoffman stanie na wysokości zadania i w końcu powstanie film z którego będziemy mogli być dumni jak z tych wydarzeń o których opowiada
cezarian

Miejmy nadzieję że tak się stanie :D Trzeba Polsce takich filmów ukazujących jej wielkość i chwałę a nie tylko marudzenie jak to dziś ma miejsce. (2011/03/22 14:15)

Tarnovianin

Znowu husaria będzie hasała bez sensu,tylko w innych mundurach [no może nie będzie waliła szablami w lufy czołgów jak u innego wielkiego reżysera].Pan Reżyser to beztalencie batalistyczne i nie wiązałbym z tym projektem wielkich nadziei.Pozdrawiam serdecznie;-)) (2011/03/22 19:53)

adams1974

Zgadzam się z Wami, nie potrafimy kręcić dobrych filmów wojennych. Mam wrażenie że niektórym reżyserom wydaje się ze komuna dalej trwa i musimy opowiadać o Polskiej historii na kolanach. Marzą mi się filmy w których będą pokazywane zwycięstwa Polskiego Oręża.  W historii Polski i świata jest mnóstwo przykładów spektakularnych zwycięstw Polaków które są świetnym tematem na scenariusz. (2011/03/29 09:23)

kurkow

A Bitwa Warszawska, to o czym jest? (2011/09/23 15:51)