dziwna prośba

/ 3 odpowiedzi
Witam

Chciałbym wykonać zdjęcia (sesję fotograficzną) z użyciem historycznych mundurów i wyposażenia żołnierza WP z września 1939.
  Tytułem wyjaśnienia dodaję, że od dawna interesuje się historią Września 1939 a do tego też fotografią, swego czasu wykonałem sesję zdjęciową właściwą Powstaniu Warszawskiemu.
  Całość chciałbym zrealizować nieodpłatnie z prawem obu stron do publikacji zdjęć (TFP - pozowanie za zdjęcia).
  Moim celem jest ukazanie ,,żołnierza września" w portrecie, sesja zdjęciowa może zająć kilka godzin więc w praktyce jest to dzień ,,wyjęty z życiorysu" (a może zyskany :) ).
  Najlepiej jak byłaby to osoba lub osoby mieszkające w okolicach Warszawy, to z powodów praktycznych.

Pozdrawiam
Grzegorz

Wrotycz

Prośba nie dziwna, powie że nawet, powszechna a ostatnio to i zgłosiła się  TV..... co to kiedyś problem z multipleksem miała, chciała kręcić film historyczny w oparciu o rekonstruktorów. Niestety to co wszystkich filmowców i fotografów łączy to prośba i brak środków, co niestety nie powoduje masowego zgładzenie się rekonstruktorów. (2014/03/19 12:19)

ArturSz

Grzegorzysko, reprezentuję grupę hoistoryczno- rekonstrukcyjną odtwarzajacą piechotę WP czasu pokoju oraz wojny 1939 roku. Kilka razy do roku przebywamy w autentycznych plenerach wrzesnowych pól bitewnych. Czasem żałujemy, ze nie ma z nami  fotografa, tak silnego w swej pasji jak silne są stopy i ramiona piechura :-)
Tyle, ze nie zawsze jest blisko Warszawy, choć i tu zdaża się.

W przypadku zainteresowania rozmową - odezwij się. (2014/03/21 21:28)

grzegorzysko

Witajcie

Nie jestem przedstawicielem żadnej tv czy jakkolwiek związany z tv. Moim pragnieniem od dawna jest wykonywanie ,,zdjęć z sensem i przekazem" w tym wypadku historycznym.
  Zatem bez obaw :)
Dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam
Grzegorz

(2014/03/30 20:09)