Dla nowych na forum wewnętrznym

/ 10 odpowiedzi
Kuku Trala!

Widzę, że jestem ja i Nina. Ciekawe, czy nowoprzybyli też tę wiadomość zobaczą.

Piję Wasze,
Ezber
Ezber

Odpowiadam sam sobie. A co! Czasem warto pogadać z kimś na własnym poziomie. E. (2009/10/31 13:26)

Emese

jak mają nie widzieć jak widzą :p (2009/10/31 17:15)

Ogre

Widzę! Widzę! Dosłownie jak w szklanej kuli, no kruca fuks WIDZE! (2009/11/02 07:15)

Waldekml

Widać widać (2009/11/05 08:24)

nina

:) (2009/11/05 11:19)

nina

Czy na tym forum nie ma opcji obserwowania wątku? tak zeby przychodzily powiadomienia mailem o nowych postach? bo nie znalazlam :/ (2009/11/05 11:37)

nina

to jak nam tak dobrze idzie to moze jescze załozylibysmy profil na facebooku :)

mozna zrobic fromum zamknieta a mozna tez dostepne dla wszystkich jko fan

Bede niedlugo zakladac na facebooku profil dla zamku w Czersku to fajnie by i Hufiec powiazac :) (2009/11/05 11:39)

Ezber

Forum jakieś chyba jeszcze kulawe - faktycznie nie wiem jak włączyć powiadamianie. A spróbować na fejsbuku możemy. Jesteśmy przecież młodzi, czyż nie? E. (2009/11/05 12:04)

Ogre

Aaaargh - czy ktoś może mi powiedzieć, jak założyć nowy wątek na naszym podforum? Bo tylko mi wyświetla opcję wątku w głównych pozycjach. No i nie udaje mi się zrobić akapitów. Poczułem się akapitowo upośledzony :/ Nic to - wklejam co skreśliłem. Najwyżej będę usuwał później. ________________________________________________________________ Tak ostatnio siedzę i kminię ostro, jak właściwie mógłbym zacząć działalność w szeregach Hufca. A jako że wykoncypowałem sobie, że nie ostatnim jestem któren takowy dylemat posiadać będzie, to może na naszym funkiel nówka nie smiganym forum, wątek ku temu założę aby potomności również mógł służyć. Takoż więc gdy nuda was w pracy napadnie, to może ktoś z was udzieli mi światłych rad i mrocznych wskazówek, co i jak organizować. Dla pomocy przedstawię tok jakim moje myśli biegły i się potykały. Pierwej pomyślałem sobie (Ha! Zdarzyło mi się!) że trzeba by rozkminić, kimże w tym Hufcu być by wypadało. Jak rozumiem jesteśmy „lekka formacja piechotna”. Noo… I wszystko jasne, da? No bo tak nie bardzo mnie to cokolwiek tłumaczy. Rozumim jeno, że bez koni i innych knurów chodzim i że mamy limit wagowy ;) Trudno – najwyżej za dwóch będę robił. Ale abstra[ pi ]ąc od mojego brzuszyska, rozumiem że ta „lekka” oznacza że ciężkiego sprzętu mieć nie będziem. I teraz oznacza to że nie będziem używać, nie będziem mieć, czy w zależności od okazji założyć będzie można. Bo tu już pierwszy punkt tego co zakupić będzie potrzeba a co nie. Dwa – kimże w tej kompaniji być? Jak rozumiem trzeba sobie wybrać. Ale jakie są opcje, czy ktoś łaskawie mógłby mi powiedzieć? Bo jak rozumiem, wedle chorągwianej zasady to albo szeregowym trepem, albo… No nie trepem, ale jeśli nie trepem to kim? Po trzecie – Czy istnieje jakikolwiek standard albo wytyczne do tego jak i jaki strój robić? Na spotkaniu wspominaliście, że chcemy tendencję wysokiej jakości. Ok – kupuję ten pomysł. Ale co to znaczy, czy ktoś może mi wyjaśnić? No i czy przyjmujemy jakieś założenia co do całej formacji (gdzieś wcześniej wyczytałem coś o czerni i zieleni, ale mogło mi się wydać jeno)? Po czwarte - Ja tam nie lokalny jezdech. Znaczytsja przyjezdny. I przyznaję, że nie mam zielonego pojęcia co gdzie i jak organizować. Tedy gdyby ktoś mógł mi poradzić skąd brać dobra wszelakie na stroje i nastroje? Ufff… To tak chyba na początek wystarczy. Poczekam aż kamienie we mnie polecą i jak wytrzymam, to będę pytał dalej ;) (2009/11/05 12:42)

Cis

Taa początki są co najmniej trudne (dla mnie?) (2009/11/05 19:11)