Deklaracje zakupu

/ 15 odpowiedzi
Na wstępie zasada porządkowa dla tego wątku:
Służy on tylko i wyłącznie deklaracji gotowości przystąpienia do zakupu grupowego. Nie dyskutujemy na nim o poszczególnych elementach mundurowych i wyposażenia. Prośba o przemyślane deklaracje, ponieważ zakup grupowy będzie dokonywany dopiero po zebraniu od wszystkich chętnych kasy.
Rumcajs

Rumcajs: Krzyż i czapka (2013/02/14 14:05)

darda

Jak wyżej - Wachstuchmütze + krzyż (2013/02/14 14:28)

JaRost

Czołem!Ja podobnie jak Koledzy :) czapka + krzyż (2013/02/14 16:04)

jazlowiak

czapka i krzyż (2013/02/14 21:55)

Stary Kojot

Czy mogę zweryfikować swoje zamówienie tylko do krzyża?W pracy znalazłem starą tapicerkę od Stara, dokładnie taką, jak potrzeba. Cerata na płótnie. Może jedna czapka z tego wyjdzie. Spróbuję uszyć sam. (2013/02/15 18:12)

Kaktus 2

Witam ! Jeśli to możliwe jestem zainteresowany zakupem czapki + krzyż Pozdro ! (2013/02/15 19:38)

Rumcajs

Nie ma problemu Andrzeju. Póki co, to zwiad bojem. Jak zadecydujemy że czapka jest gotowa, to zarządzi się zbiórkę kasy i wtedy zrobimy zamówienie grupowe. To tyle w temacie czapka. Natomiast co do krzyża to chyba na początku przyszłego tygodnia zaczniemy zbiórkę kasy. Jako że sprawa dotyczy Poznania proponuję poprosić o załatwienie sprawy Jarosta. I do niego też od razu wrzucać kasę. Mnie zanosi się w pracy wyjazd do Poznania, to przejął bym od Jarka paczkę dla Warszawy i dokonał na miejscu dystrybucji. Jak Jarku do widzisz?
Na dzień dzisiejszy mamy zgłoszonych 6 krzyży i 5 czapek. (2013/02/15 21:36)

JaRost

Nie ma problemu. Nie wiem tylko czy mistrz Słonka będzie miał 6 krzyży na miejscu. Zobaczymy. Jeśli ktoś miałby ochotę na jakieś jego inne wyroby to też mogę odebrać. Nie jestem specem, ale według mnie są bardzo dobrze wykonane. Ja kupiłem od niego swego czasu orzełek wielkopolski i krechowiecki a także orła na carskiego Adriana. Rzeczy wyglądają całkiem sympatycznie i cena generalnie zawsze ta sama ;) Oczywiście oferta jest bogatsza. 

Obrazek nie w temacie, ale przykład jest przykład. http://slonka.poznan.pl/dokonania_cala.html (2013/02/15 22:10)

fuchsi

Czolem,
nie posiadam ani mundur ani sprzet i nie wiem czy zawsze moge brac udzial.

Chetnie chcialbym posiadac czapke i krzyz.

Orientowalem sie na zachodzie, tam zaden problem zamowic wszystkiego - ale sa to astronomiczne ceny.

pozdrawiam (2013/02/15 22:15)

Rumcajs

Czyli po deklaracji Fuchsiego mammy zapotrzebowanie na 7 krzyży i 6 czapek. Czekamy jeszcze na Janka, który ma się na forum pojawić +/- w poniedziałek. Jeż zgłaszał chęć zakupu, ale niech to potwierdzi formalnie.
Jarku czy jest możliwość żebyś po deklaracji Janka dotarła do grawera, opłacił i przechwycił od niego tyle krzyży ile ma i domówił tyle ile brak? Podaj konto do wpłat lub wyślij je każdemu na PW. Jak wolisz.
Fuchsi co do
"nie posiadam ani mundur ani sprzet i nie wiem czy zawsze moge brac udzial."
Myślę, że jakoś wspólnymi silami na początek poradzimy poradzimy. Rozglądaj się po swojej szafie lub lumpeksach za jakąś marynarką i spodniami. Buty - saperki mogę ci pożyczyć. (2013/02/16 14:34)

JaRost

We wtorek rano postaram się do Słonki podjechać. Myślę, że wtedy wszystkie chęci będą przedstawione i szybko sprawę się załatwi. Numery konta porozsyłam jak będę miał krzyżyki w ręku.  (2013/02/16 16:44)

janbie

Cześć,jak wcześniej deklarowałem jestem zainteresowany i czapką i krzyżem. (2013/02/17 20:24)

Rumcajs

Jarku to mamy już wszystkich, o których wiem, że na dziś deklarowali zainteresowanie tematem. Myślę, ze możesz rozpocząć w dogodnym dla siebie czasie finalizację tematu z grawerem. Podsumowując kupujesz 8 krzyży.
Sławek, Jarek, Grzegorz, Andrzej, Kaktus, Paweł, Fuchsi, Janek. (2013/02/17 21:32)

Rumcajs

I jeszcze jedno Jarku - pamiętaj o tym, żeby w krzyżu były dziurki w ramionach, a wąs może być dodatkowy. Krzyże będą szyte do czapek, jak to widać na zdjęciach. (2013/02/17 21:59)