Czapki wojskowe

/ 5 odpowiedzi
Witam, mam kilka czapek wojskowych i mogę mieć więcej, potrzebuje osoby, która mogłaby pomóc mi je rozpoznać i wycenić.

Rogatywka5

Melduje się : To jest czapka służbowa oficera wojsk  inżyniernych i pancernych ZSRRTo tak :Tego typu czapek jest dużo na rynkuStan BDB-Nie widziałem od drugiej stronyCena zależy od stanu środka czyli od 10 do 50-75 zł (2013/09/17 20:02)

al-Muell

Dodam jeszcze, że czapka wz.69, a produkcja na 100% po 1980r., w środku raczej nie będzie zbyt zniszczona, ale wygląda na dość mały rozmiar. (2013/09/19 13:04)

al-Muell

I jeszcze jedna sprawa - otok nie wygląda na aksamitny, więc w przypadku czapki codziennej (służbowej), pozwala to raczej wykluczyć wojska pancerne - zostaje całe mnóstwo innych - inżynieryjne, łączności, artyleria, budowlane itd. (2013/09/19 13:13)

darda

/.../ mam kilka czapek wojskowych i mogę mieć więcej, potrzebuje osoby, która mogłaby pomóc mi je rozpoznać i wycenić.

Czyli potrzebujesz wspólnika do interesu lub pracownika.
Raczej nie jestem zainteresowany, ale przez czystą ciekawość - jak zamierzasz dzielić się zyskami ze sprzedaży tych czapek, ewentualnie jakie wynagrodzenie proponujesz ? ;-) (2013/09/19 15:18)

AlicjaB

Nie zamierzam ich sprzedawać,w każdym razie nie w najbliższej przyszłości. Chciałabym wiedzieć czy warto w ogóle zacząć je kolekcjonować. Podoba mi się to, mogę je mieć i tyle i z góry dziękuje za wszelkie informacje :) (2013/09/19 19:21)