Cierpliwości, odwagi (czasu)... nam brak?

/ 10 odpowiedzi

Niektórym z nas wyraźnie brakuje cierpliwości. Oto z listy "społeczności" dobroni zniknęło jedno konto ("konto usunięte"). Rozumiem, że kolega Fen mógł nie zgadzać się z przebiegiem niektórych dyskusji, mógł się niecierpliwić, ale żeby zaraz likwidować swoje konto? (popsuł mi kolega graficzny wygląd listy moich znajomych :) Chyba nigdy nie mieliśmy okazji się spotkać (?), ale przyznam, że lubiłem kolegi (często celne) uwagi (choć nie zawsze się z ich formą zgadzałem). Tak czy siak... żal.

Innym z kolei być może brakuje odwagi (choć pewnie raczej czasu, bo chyba nie szacunku dla innych kolegów rekonstruktorów). Jeden z wątków dyskusji (żeby nie męczyć niezainteresowanych) pozwoliłem sobie przenieść do prywatnej mailowej korespondencji. Rad byłbym, gdyby kolega zechciał jednak na maila odpowiedzieć...

Dobrze czasem, choćby i różniąc się poglądami na różne sprawy, porozmawiać...

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Redakcja

Fen został zbanowany za grożenie uczestnikom portalu i rozsyłanie korespondencji o takowej treści. Zaiste nie jesteśmy na niczym pasku, a zwłaszcza żadnej z gazet. Jeśli ktoś uważa, ze jest inaczej zapraszamy na fora polityczne. (2011/11/18 10:15)

Komski

Jeśli Fen został zbanowany za grożenie uczestnikom portalu, to w pełni popieram decyzję Redakcji o jego zbanowaniu. I dziękuję za szybką informację.

Kontekstu pozostałych zdań trochę nie rozumiem (mam nadzieje, że nie są one kierowane do mnie?).

Pozdrawiam

(2011/11/18 11:42)

Grenadier

Czyli w tym przypadku nie cierpliwości i odwagi ale piatej klepki ;) (2011/11/18 17:24)

użytkownik14006

Fen został zbanowany za grożenie uczestnikom portalu i rozsyłanie korespondencji o takowej treści. Zaiste nie jesteśmy na niczym pasku, a zwłaszcza żadnej z gazet. Jeśli ktoś uważa, ze jest inaczej zapraszamy na fora polityczne.

Poprawka zgodna  faktem - Fen został zbanowany za dosadną prywatną odpowiedź(jedną), jednemu, słownie jednemu, uczestnikowi portalu, który na forum, publicznie wyzwał Fena od "brunatnych".
 Liczba mnoga w tym działaniu Fena jest fałszem.
 Ten od brunatnej obrazy, obrażony na prywatnej poczcie, poskarżył się bidok, bo mu rura zmiękła i Kolega Redakcja wy...banowała Fena. Ano takie ma uprawnienia to i z nich skorzystała.
Fen puszystym kotkiem nie jest i chciał sprawę "sprywatyzować", zamiary na pewno miał szczere i jakby Ten od "brunatnej obrazy" miał ikrę to prywatnie Fenowi by odpisał - ale się ciur, poskarżył.
Fen wy...banowany a ciur został. Myślę, ze Kolega Redakcja dysponuje postem prywatnym Fena do ciura.
              Z wyrazami szacunku Powolny - szczekający w sprawie Fena.

(2011/11/20 14:01)

Redakcja

"Tytuł: W sprawie wybanowanego Fena

Wysłano: 2011-11-19 14:37

Kolego z Redakcji co napisałeś o Fenie - używaj poprawnej gramatyki polskiej. Fen napisał do jednego, słownie jednego, uczestnika Portalu, jeden post, słownie jeden. Popraw liczbę mnogą na pojedynczą. Poza tym nić to nie zmienia. Ale Fen odpisał, prywatną pocztą jednemu chujowi co Go publicznie wyzwał od "brunatnych". Nie sadził, że ten pizda się poskarży.
Ale Ty Kolego z Redakcji popraw w wątku na forum, tłumaczenie dlaczego Fena wybanowałeś - jedna pogróżka, jeden list, jednemu uczestnikowi. Raz a dobrze.
Będę ja i Fen radzi dania precyzyjnego świadectwa prawdzie.
Pozdrawiam Powolny"

(2011/11/20 15:01)

Wrotycz

Czyli w tym przypadku nie cierpliwości i odwagi ale piatej klepki ;)

nie piątej ale i trzeciej i czwartej brakuje. (2011/11/20 17:39)

Rumcajs

Szanowni Forumowicze.
Przez ostatnie (chyba już) trzy lata należę do Waszej społeczności. Trwa to tyle czasu głównie dlatego, że jak do tej pory forum skutecznie opierało się wpływom politycznym, wiary i wszystkim innym zagadnieniom mającym przełożenie na kulturę rozmowy i realizowało swoją misję, czyli propagowanie historii. Mam głęboko to, czy za zajścia w Warszawie odpowiadają czarni, szarzy, różowi, w paski czy kropki. Dla mnie liczy się fakt samego zajścia. Mogę się z kimś zgadzać lub nie. Mogę próbować wchodzić z taką osobą w polemikę. Także w formie PW. Ale ostatnią rzeczą, na którą mam ochotę, to czytanie wypowiedzi okraszonej bogato sztywnymi i to nie ważne czy w formie ukierunkowanej na jedną osobę, czy też rzuconej w tłum. Może jestem zbyt starej daty, ale ten przejaw nowomody charakteryzującej się zubożeniem słownictwa mnie razi.
Dlatego też proponowałbym, żeby osoby o ubogim słownictwie poprzestały na czytaniu informacji. Płyną z tego dla nich same pożytki. Powiększają swoją wiedzę historyczną i poznają słowa inne niż odmiana wszelkiego rodzaju sztywności przez osoby i przypadki. A przede wszystkim nie narażają się na napiętnowanie. (2011/11/20 18:17)

toratoratora

"Tytuł: W sprawie wybanowanego Fena

Kolego z Redakcji co napisałeś o Fenie - używaj poprawnej gramatyki polskiej. Fen napisał do jednego, słownie jednego, uczestnika Portalu, jeden post, słownie jeden. Popraw liczbę mnogą na pojedynczą. Poza tym nić to nie zmienia. Ale Fen odpisał, prywatną pocztą jednemu chujowi co Go publicznie wyzwał od "brunatnych". Nie sadził, że ten pizda się poskarży.
Ale Ty Kolego z Redakcji popraw w wątku na forum, tłumaczenie dlaczego Fena wybanowałeś - jedna pogróżka, jeden list, jednemu uczestnikowi. Raz a dobrze.
Pozdrawiam Powolny"

Coś tu , nie jest 5, jeżeli to korenspondecja prywatna to czy autor dał zgodę na jej opublikowanie? Brak zgody na publikację prywatnej korenspondecji jest ....  plus NETYKIETA .

Natomiast jeżeli się poskarżył to pewnie Redakcja usiłowała z nim porozmawiać za nim został zbanowany. Nie wiem ile osóbobecnie ma staus-prawo pisania z konta redakcyjnegoigrzeje mnie to. Natomiast należy bronić demokracji.

(2011/11/20 18:18)

marcinr

"Tytuł: W sprawie wybanowanego Fena

Pozdrawiam Powolny"

Coś tu , nie jest 5, jeżeli to korenspondecja prywatna to czy autor dał zgodę na jej opublikowanie? Brak zgody na publikację prywatnej korenspondecji jest ....  plus NETYKIETA .

Natomiast jeżeli się poskarżył to pewnie Redakcja usiłowała z nim porozmawiać za nim został zbanowany. Nie wiem ile osóbobecnie ma staus-prawo pisania z konta redakcyjnegoigrzeje mnie to. Natomiast należy bronić demokracji.

Demokracji owszem trzeba bronić, ale forum z zasady demokratyczne nie jest. Posiada Modów którzy pilnują, aby temperaturę dyskusji utrzymywać na względnie niskim poziomie - sam musiałem kilku Kolegów prosić o ochłodzenie wypowiedzi przy okazji dyskusji w innych tematach. Ale bronić także należy kultury wypowiedzi i słowa, a posuwanie się do gróźb jest absolutnie niedopuszczalne.

(2011/11/20 20:43)

użytkownik14006

Kolega-Redakcja zamieścił prywatny post do Niego nie informując Fena o tym. Jak też wybanowanie Fena nastąpiło jak grom z jasnego nieba. (2011/11/20 21:21)