Chlebak niemiecki do rekonstrukcji

/ 11 odpowiedzi
Witam serdecznie
Mam takie pytanie czy chlebak oferowany przez sklep militarny ,,nestof" jest poprawny i nadaję się spokojnie do rekonstrukcji wh/ss??
Powiem szczerze że ciekawi mnie ten element zaznaczony na czerwono na zdjęciu-czy to tak powinno wyglądać??
Dziękuję z góry za odpowiedzi  i pozdrawiam!

Otto Kohl

Szycie jest do bani. (2012/12/26 12:32)

stg

a inne repliki? Myślałem też o sklepie rekonstrukcja.pl chyba że zostanie przerobienie NVA... (2012/12/26 14:40)

Otto Kohl

Najlepsze repliki chlebaków jakie widziałem są dostępne tutaj .

http://www.schuster.ru/en/ger-33-45/equipment

Trzeba sobie niestety jednak zadać trochę trudu i zamówić zza granicy, ale jak najbardziej warto. (2012/12/26 14:44)

focke-wolf

Wczesna Bundeswera jest w miarę dobra. Jeżeli NVA to z grubego płótna. (2012/12/26 16:29)

stg

no szukam za granica ;) a repliki z czech?? (2012/12/28 19:00)

nestof

Panowie, to co czerwone zaznaczone na zdjęciu to zagięty D-ring. Tak się ułożył do zdjęcia, wygląda identycznie jak drugi. Szycie do bani? Może, wystaczy 10 minut żeby się nim zająć i wyglądać będzie przyzwoicie. My po prostu nie przekłamujemy zdjęć.

Chlebaki najwyższej jakości, takie jak Schuster powinny znaleźć się w naszej ofercie w przeciągu miesiąca. (2013/01/24 11:28)

Ricardo

Jeżeli oferujecie półprodukt do dalszego poprawienia to niech cena będzie adekwatna, to wtedy może potencjalny klient zastanowi się czy nabyc taki i przerabiac, czy dołożyc i miec od razu mercedesa.
A co do przekłamywania zdjęc to nie deklarujcie się - kolega nabył u Was mapnik, który na zdjęciu wyglądał na przecudnej urody, w realu okazał się okropną tandetą, którą odsyłał Wam w te pędy ! Jak się ma ambicje to trzeba trzymac poziom (2013/01/25 08:08)

harnas

Mnie zaintrygowały guziki w tym konkretnym modelu na zdjęciu -najczęściej spoykane są guziki z trzema dziurkami na doszycie  tutaj zaś widać dwie  (nie wiem czy takie  stosowano?) (2013/01/25 09:57)

stg

A miał ktoś w rękach kopię z schuster.ru?
http://schuster.ru/eng/germaniya-1933-45-gg/snaryazhenie/sukharnaya-sumka-obr-1931-g694/
tak się zastanawiam, że chlebak ma taki odcień-częściej widywałem beżowe jasne.. (2014/12/28 21:45)

waldekkrona

Jak dla mnie idealny model do rekonstrukcji. Chlebak to tylko chlebak. Naprawdę uważam, że nie ma sensu tracić energii na szukanie czegoś lepszego, skoro masz coś takiego. (2014/12/29 15:01)

stg

A jak wygląda sprawa z kolorem?
Zielony był na początku produkcji chlebaków czy pod koniec wojny? (2014/12/31 18:38)