Certyfikaf autentyczności hełmu

/ 2 odpowiedzi
WITAM NABYŁEM OSTATNIO HEŁM Z NIEMIEC OD GOŚCIA KTÓRY TWIERDZI ŻE SPRZĄTAŁ DOM PO DZIADKU I ZNALAZŁ GO W SKRYTCE SZAFY.HEŁM NIGDY NIE BYŁ UŻYWANY WYGLĄDA IDEALNIE JA NIE JESTEM EKSPERTEM  W TEJ DZIEDZINIE,CZY JEST MOŻLIWOŚĆ ZDOBYCIA CERTYFIKATU NA TO ŻE JEST ORYGINALNY I KTO TAKI CERTYFIKAT MOŻE WYSTAWIĆ
gucio98

To że hełm oryginalny mogę powiedzieć albo wiele innych osób jak wrzucisz foty ustalimy czy oryginał a certyfikat raczej odpada mam oryginalny hełm wiem że jest oryginalny i każdy znawca to potwierdzi bo ma bicia jakie repliki nie mają np jak bym wykopał hełm to wiem że jest oryginalny i każdy wie bo ma rdze a jak masz oryginalny w stanie powiedzmy magazynowym to też będzie widać kalkomanie farba bicia numery  to rzeczy jakich nie skopiujesz w 100 procentach certyfikat nie wystawia się na takie przedmioty gdyby np zaniósł do muzeum i nawet miał byś nasze zaświadczenia albo innych to i tak go sprawdzą ale jak ktoś kto się tym pasjonuje spojrzy to widzi o to jest oryginał  (2013/01/05 00:32)

focke-wolf

W zasadzie przedmówca napisał wszystko, mogę też potwierdzić, że jest sporo osób na Forum, które odróżnią hełm orginalny od kopi. Dlatego niezbędne są fotografie wszelkich bić, oraz wnętrza hełmu.

Certyfikatu nikt Ci nie wystawi, zresztą po co ? Albo masz orginał w stanie magazynowym, albo kopię powojenną lub współczesną.

(2013/01/05 07:30)