Call of Duty

/ 6 odpowiedzi
Napewno znacie bardzo popularną serię Call of Duty.W różnych pismach o grach (np.poprzedni numer Play)że Infiti ward zwolniło dwóch przcowników ale nadal pracują na aż czterema grami z tej seri!Jedna z nich może opowiadać o Ghost'cie który pojawił się w drugiej części modern warfare.Druga to gra MMO i po za tym nic nie wiadomo.Jest strona na której możecie znalezć filmiki z różnych ważnych premier np.God of War 3 i wiele więcej http://tvgry.pl/ oto link.
przemek10


Napewno znacie bardzo popularną serię Call of Duty.W różnych pismach o grach (np.poprzedni numer Play) Infiti ward zwolniło dwóch przcowników ale nadal pracują na aż czterema grami z tej seri!Jedna z nich może opowiadać o Ghost'cie który pojawił się w drugiej części modern warfare.Druga to gra MMO i po za tym nic nie wiadomo.Jest strona na której możecie znalezć filmiki z różnych ważnych premier np.God of War 3 i wiele więcej http://tvgry.pl/ oto link.
(2010/03/10 20:29)

darek71


Call of duty jest super !!!!!!!!!!!!!!! (2010/05/29 22:40)

Shanhaevel


A dlaczego Call Of Duty jest super? Bo jest genialnie oskryptowane, ma taką akcję, że wciąga każdego ;]

Poważnie planują zrobić grę o Ghost'cie? To jeden z moich ulubieńców ;] (2011/01/13 22:48)

Stary Kojot


A mnie podoba się akcent polski w postaci pistoletu maszynowego PM 63 RAK. Oczywiście w wersji podstawowej. Co prawda kiszka jest z możliwością rozbudowy o tłumik i montaż różnych celowników, ale jest opcja powiększonego magazynka (w oryginale 15 lub 25 nabojów), tak jak użycie przedniego chwytu zwiększa stabilność strzelania... (2011/01/14 08:19)

saper794


CoD jest fajna ale MoH też nie jest zły...zwłaszcza Airborn..jak narazie chyba najlepsza część (2011/01/14 20:54)

Sharpe


Ostatnia część Cod-a czyli Black Ops w ogóle mi nie przypadła do gustu....Nie lubię kiedy z gry robi się film. Za mało jest elementów tradycyjnych, takich jak obrona jakiegoś punktu...(w BO była jedna taka akcja)
Gra jest bardzo przewidywalna, bo gdy mamy ciemny korytarz a na jego końcu są drzwi, to można się spodziewać, że zaraz  wypadnie na nas Wietnamczyk i trzeba będzie szybko naciskać V żeby wbić mu wykałaczkę do mózgu ;D.
W Moh Airborne ciekawym rozpoczęciem każdej misji była możliwość wyboru gdzie chcemy wylądować, oraz odblokowywanie dodatków do broni...Lecz 6 misji w singlu to za mało. (2011/01/14 21:15)