Boyen 2012 - plusy dodatnie i plusy ujemne

/ 17 odpowiedzi
Boyen 2012 - plusy dodatnie i plusy ujemne
Stary Kojot

+ dość liczne zgrupowanie sił pruskich (jak na polskie warunki...)+ nocne Polaków rozmowy do 2 nad ranem...+ jarmark z regionalnymi wyrobami kulinarnymi+ możliwość bytowania w twierdzy, która jest wyjątkowo klimatyczna i niezniszczona
- brak pirotechniki (kilka petard trudno nazwać pirotechniką)- brak elementów dynamizujących akcję (konie)- brak sprzętu cięższego od ckm-u- możliwości miejsca na Donżonie chyba się wyczerpały... (2012/08/19 20:15)

Bartlomiej

+ bardzo dobre warunki socjalne+ super towarzystwo i klimat+ dobra organizacja+ "ładny" stosunek liczbowy Rosjan do Prusaków
- zbyt długa rekonstrukcja w proporcji do ilości amunicji  (2012/08/20 00:34)

darda

Jako że do komputera dorwałem się jedynie na chwilę, więc krótko ;-)

Przede wszystkim bardzo dziękuję w swoim i organizatorów imieniu za wasz wysiłek włożony w tę inscenizację. Ważąc jej plusy i minusy w moim odczuciu zdecydowanie przeważają te pierwsze. Oczywiście największym plusem byli jej uczestnicy, i nie jest to żadna kurtuazja!

Co do minusów, Andrzej i Bartek wymienili te najważniejsze. Rozmawiałem z Organizatorami, i co jest chyba kolejnym plusem, z uwagą wysłuchali wszystkich krytycznych uwag (sami wskazali kilka niedociągnięć;-)) i wydają się zdeterminowani, by za rok wszystkie słabości usunąć, a to co dobre, wzmocnić. (2012/08/20 10:11)

bykfernando

Pozwólcie Panowie że i z "dalekiej Syberii"głos zabiorę.
Od początku bierzemy udział w tworzeniu wydarzenia w Boyen.
Dlatego widzimy rozwój tej imprezy.
Życzliwości organizatorów i warunków nie zmienimy (bo i po co), a była na najwyższym poziomie.
Miejsce w donżonie powoli wyczerpuje swoje możliwości , ale to nie problem bo znajdziemy tam wiele innych miejsc jakby nie patrzeć twierdza nie jest mała.
Zauważa się wzrost zainteresowania na moje oko tak z 4X w porównaniu do roku ubiegłego.
Zainteresowanie ludzi bezcenne.
WARTO BYŁO PRZYJECHAĆ . z siedziby 14PSS z Przasnysza.
Pozdrowienia dla WSZYSTKICH WIDZÓW i AUTORÓW Święta Boyen. (2012/08/20 14:15)

Darth Simba

Udało się trafić i na portal ogólnopolski :)

http://wiadomosci.wp.pl/gid,14856534,kat,355,title,Krwawa-walka-nad-jeziorami-mazurskimi-zobacz-zdjecia,galeria.html

Niestety, wpisy pod galerią przerażają... (2012/08/20 19:23)

Rumcajs

Faktycznie są dość żenujące. Gdyby to była jakakolwiek krytyka. Ale te wpisy obnażają totalną niewiedzę historyczną ich autorów. W sumie one nie odnoszą się do samej imprezy. One są tak ogólne, że odnoszą się do niczego. Prawdopodobnie autorami są ludzie, którzy lubią komentować wszystko. (2012/08/20 20:57)

FaZa

Plus, plus i jeszcze raz plus. Impreza wspaniała nie licząc kilku mankamentów wymienionych przez Andrzeja. (2012/08/21 15:11)

dzik-warminski

Za rok może być ciekawie bo Piotr wspominał o bitwie na majdanie. A wnuki mogły  poprosić to by je Dziadkowie z carskiego wojska 1807 wsparli . Siłę ognia mieliśmy zacną.Dzięki za biesiadę do 6 rano :) (2012/08/21 21:09)

LeszekM

Dzięki  " Dziadkowie "  za wsparcie kulinarne bo jak wiadomo " wojsko brzuchem walczy " kasza przepyszna a że kociołek macie zacny wystarczyło i dla maruderów w przyszłym roku liczę na soliankie . (2012/08/21 21:34)

SKWARA192

Ja za rok jestem na 100%. Dla mnie bomba. (2012/08/23 20:44)

Rumcajs

To niemożliwe, bo twoja "śmierć" wpływa negatywnie na waleczność Wrotycza. ;-)
(2012/08/23 22:47)

SKWARA192

W przyszłym roku już nie będę umierał,będę walczył do samego końca. (2012/08/24 06:38)

bykfernando

Rekonstruktor " walczy" a scenariusz i sytuacja "kule' nosi.
Zobaczymy co przygotuje nam scenarzysta może jakieś ekscesy ?
"Pożywiom uwidziem" (2012/08/24 12:29)

JaRost

Przesympatyczna impreza. Dopiero wróciłem z Mazur i muszę nieco odpocząć od urlopu. Na dniach wrzucę nieco fotek, co moja Kaśka zmajstrowała ;) Jej też się podobało.  (2012/08/25 19:33)

JaRost

Bo Jarek nicpoń przygotowuje małą galerię do wrzucenia na portalu :P  (2012/08/30 08:43)