Borkowo 2012 - plusy dodatnie i plusy ujemne

/ 13 odpowiedzi / 2 zdjęć
W związku z zaangażowaniem Redakcji w innych nie mniej ważnych tematach, pozwoliłem sobie wyręczyć Ją w założeniu tego wątku.
FaZa

Inscenizacja na wysokim poziomie - Scenariusz wystarczający - Wspaniała widownia. I co najważniejsze brzydko zapowiadająca pogoda w najważniejszym momencie dopisała (pewnie Michał zamówił).
Jedyny malutki mankament to zbyt późne rozpoczęcie widowiska i po forsowaniu Wkry nie było czasu na wyschnięcie a niektórzy z naszych forsowanie rozpoczęli od solidnego nurka. Ogólnie 5! (2012/08/27 14:32)

FaZa

Ci to się spieszyli! (2012/08/27 14:34)

FaZa

Relacja jest na Dobroni. LINK

(2012/08/27 14:39)

bykfernando

Z tym nurkiem to przesada. Radiostacja ukryta w czapce i rewolwer w ręku nie miały kontaktu z wodą. Potwierdzam co mówiłem bardzo dobrej inscenizacji.
Pozdrawiam wszystkich uczestników. (2012/08/27 18:36)

Rumcajs

Czyli znalazłem wyjaśnienie swojego zapytania pod tekstem ralacyjnym. Mariusz jak na "ojca narodu" przystało sprawdzał głębokość, żeby uchronić pozostałych jeszcze na brzegu rzeki przed wejściem w zbyt głęboką wodę. (2012/08/27 19:38)

FaZa

Czyli znalazłem wyjaśnienie swojego zapytania pod tekstem ralacyjnym. Mariusz jak na "ojca narodu" przystało sprawdzał głębokość, żeby uchronić pozostałych jeszcze na brzegu rzeki przed wejściem w zbyt głęboką wodę.

A "Ojciec Narodu" to właśnie przedostatni wchodził (czyt: Wpadał) do wody. (2012/08/27 19:49)

pasm1

A ja wyrażę zdanie widza czyli swoje:z roku na rok coraz lepsza impreza,klika nowych wątków gen. Sikorski i jego sztab ,zdobycie sowieckiej radiostacji , przeprawa przez Wkrę .Nie mogę się doczekać inscenizacji za rok.Pozdrawiam i dziękuję  rekonstruktorom za zaangażowanie . (2012/08/27 20:49)

bykfernando

Interpretacja Rumcajsa znacznie bardziej przypadła mi do gustu. A tak poważnie to noga ześlizgnęła mi się " i przyszło paść na kolana przed bohaterstwem obrońców Borkowa" ale zaraz po zagnaniu ostatnich maruderów do wody ruszyłem " nieść wolność ludności pracującej miast i wsi"
Co mi się "niestety nie udało" (2012/08/27 21:22)

FaZa

Tu jest ciekawa relacja. LINK (2012/08/28 08:38)

jazlowiak

Fernando a na którą stronę pas się zapina - widać, że nie było komisarza Rozdżestwieńskiego:-) (2012/08/28 11:55)

Rumcajs

A dla tych co nie byli, a chcą obejrzeć i mają na zbyciu ok 30 min. taki oto odnośniczek
http://www.youtube.com/watch?v=xBBpaJ5Ctl0 (2012/08/28 12:39)

bykfernando

Fernando a na którą stronę pas się zapina - widać, że nie było komisarza Rozdżestwieńskiego:-)

W ramach buntu do skostniałego imperialistycznego regulaminu carskiego i pojętej szeroko wolności robotniczo-chłopskiego wojska pas noszony był jak był. Specjalnie przed rekonstrukcją zmieniłem. (2012/08/28 19:46)

FaZa

Fernando a na którą stronę pas się zapina - widać, że nie było komisarza Rozdżestwieńskiego:-)

Towarzysz komisarz R. nieobecny, towarzysz dowódca po brodę w wodzie a samowola bolszewii niewidoczna, aż dziwne, ale to nie do boja się tak bolszewia przez rzekę pewnie rwała tylko włościanki wałujące pokosy nad brzegiem zaobserwowała. (2012/08/28 21:40)