Bolimów - strona rosyjska - zgłoszenia

/ 60 odpowiedzi / 2 zdjęć
Stary Kojot

Na liście grup zgłoszonych do udziału w bitwie pod Bolimowem, Was nie ma... Może niektóre rzeczy warto sobie wyjaśnić PRZED Bolimowem...:) (2011/04/04 13:25)

użytkownik246

Po kilku rozmowach z przyjaciółmi przyznaję, że impuls umieszczenia krytyki na stronie forum innego narodu był zły.

Zostało odebrane to jak zdrada.

W zamysłach był to prawie humorystyczny tekścik , a dotknął wielu rekonstruktorów. 

Jestem pełen podziwu dla pracy rekonstruktorów jaka zaprezentowali na zeszłorocznym Bolimowie. Nigdzie nie widziałem tak odtworzonych realiów pola walki.

Skupiłem się na kilku mankamentach nie podkreślając POZYTYWÓW.

Jeżeli kogoś tym dotknąłem  to  nie miałem takiego celu!

Wiem, że jest już późno i lista zgłoszeń może być zamknięta.

Natomiast jeżeli istnieje możliwość dopisania  69 pieszego Riaz. pułku to będzie super. Moglibyśmy przyjechać w 6 osób z kopią ckm Maxim.

(2011/04/05 08:13)

ksiadz

Do organizatora. 69 ma samowar więc trzeba ich dopisać do listy :) (2011/04/05 11:03)

pedro

Bedziecie strzelać z samowara ? :):) (2011/04/05 11:27)

Bolimow

Nic się nie liczy prócz wspólnego kopania okopów i picia wody z kałuży:-) Zapraszamy serdecznie, ziemi do kopania w bród, a Kaizera do Warszawy nie przepuścimy. Doświadczenie 69 i Wienia tylko wzbogaci inscenizację - dawaj tu teksty i muzykę do rosyjskich piosenek będziemy je śpiewać jak w CK Dezerterach - przez sen:-) (2011/04/05 12:27)

użytkownik246

po ostatnim strzelaniu z samowara mieliśmy ,,ofiary w ludziach " więc poprzestaniemy na herbacie, na którą zapraszam  ( oczywiście  ,,z prądem" :) (2011/04/05 12:27)

użytkownik246

Dzięki za zaproszenie. Zabierzemy sprzęt do kopania oraz piłę łańcuchową do cięcia drewna. A może tak zrobić plebiscyt na najlepiej urządzony okop? (2011/04/07 08:18)

von Engel

Strona rosyjska:

Ukraina - 'Kampfgruppe Blosdorf' - 6 osób rosyjskiego oddzialu zbiorowego

tu niestety lista zamknięta, dalsze zgłoszenia po rezygnacji ekip.

3 osob zrezygnowalo, tzn. w rosyjskim oddziale 'Kampfgruppe Blosdorf' pozostaly 3 osoby.  (2011/04/28 16:24)