Bitwa pod Brwinowem 12 września 1939 - rekonstruk

/ 3 odpowiedzi

9 września br. na polach pomiędzy miescowościami Brwinów i Parzniew, w  historycznym miejscu walk z Kampanii Wrześniowej i miała miejsce rekonstrukcja tych wydarzeń. Miała ona bardzo lokalny charakter, użyte siły i środki były skromne, ale zgromadzona licznie lokalna, ( i nie tylko) publiczność nagrodziła rekonstruktorów zasłużonymi brawami. Następna rekonstrukcja  w planach z rok.

Film z rekonstrukcji mojego autorstwa:

http://www.youtube.com/watch?v=0L4Kdwct7FE

FudexFilm


Witamy na www.dobroni.pl kolejnego filmowca :) Film jak najbardziej udany, biorąc pod uwagę skalę inscenizacji.

PS - wstawiaj relacje na głównej stronie.

(2012/09/18 08:54)

slipio


Dzieki za dobre słowo:) Może bym i wstawił, ale jakos tak jeszcze nieporadnie sie poruszam po dobroni, jeżeli chodzi o dodawanie treści. Może nastepnym razem za rok ;) Planuje solidniej podejśc wtedy do tematu. Tu było tradycyjnie - za tasiemką i strażak przed nosem ;) (2012/09/18 22:12)

Johny


I tak wyszło super ! wielkie dzięki za udokumentowanie naszej pracy :-) Za rok na pewno będzie lepiej!, teren inscenizacji był tak zorganizowany, żeby można było filmować z neutralnym tłem w co najmniej 2 kierunkach, zaskoczyli nas (pozytywnie) widzowie :-) była ich taka ilość, że jeden z kierunków przestał być neutralny historycznie... (2012/09/21 22:10)