Bitwa o Lubań 1945 (1:16)

/ 56 odpowiedzi / 5 zdjęć
porucznik92

Witam,ja dorzucam swoje kotki do bitwy o Lubań,myślę że ta impreza sie odbędzie,ja narazie troche pomodyfikuje swoje sprzęty,na ile czas pozwoli.Pozdrawiam.
(2011/10/16 18:16)

porucznik92

Witam,ja dorzucam swoje kotki do bitwy o Lubań,myślę że ta impreza sie odbędzie,ja narazie troche pomodyfikuje swoje sprzęty,na ile czas pozwoli.Pozdrawiam.
(2011/10/16 18:16)

jagdpanther

Kochani!
Czy cos wiadomo na temat tej imprezki?Bo jakos ucichło.......... (2012/02/18 15:13)

bohunart

Witam
Czuję się przywołany do tablicy i słusznie. Niestety temat został odłożony na półkę, ale nie pozostanie zapomniany. Powody wiecznie te same: brak środków, inne priorytety lokalnych instytucji ale także pewien brak determinacji z mojej strony i "zawracania tyłka" sponsorom, lokalnemu środowisku modelarzy itd. Przepraszam za zamieszanie i obiecuję w przyszłości nagłaśniać sprawę jeśli będą już podjęte konkretne i nieodwracalne działania w kierunku realizacji pomysłu.
Na dzień dzisiejszy w Zgorzelcu trwają prace nad reaktywacją Izby Pamięci Boh. II AWP, w ostatnich dwóch dekadach podupadłej i zapomnianej.
Pozdrawiam
Andrzej Świderski (2012/02/29 08:18)