Bagnety Angielskie?

/ 11 odpowiedzi / 4 zdjęć
Witam dostalem 2 bagnety prosze o ich identyfikacje.Chcialbym je sprzedac prosze napisac ile moga byc warte orientacyjnie i gdzie je sprzedac  .pozdrawiam i dziekuje

litwus

Brytyjskie bagnety tzw "gwoździe" do karabinu Lee Enfield Nr4 Mk1.Następnym razem mógłbyś się wysilić i podać wymiary ,zbliżenia głowni ,tulei ,punc oraz znaków odbioru itd.Cenę możesz sobie sprawdzić na allegro. Pozdrawiam. (2013/10/10 19:42)

kudlaty44

Nastepnym razem  bede pamiental.Czy jest to popularny bagnet ?
Niestety na allegro takowego nie ma mozesz mi powiedziec orientacyjnie ile moze byc waty w takim stanie czyli magazynowy.pozdrawiam i dziekuje (2013/10/10 20:17)

WachmistrzKOP

Tak, to dość popularny bagnet. Bez problemu znalazłem go na popularnym portalu aukcyjnym wspominanym wyżej, w chwili obecnej są dwa oryginały i jedna kopia od Nestofa. A warte są dokładnie tyle ile zainteresowany byłby w stanie za nie zapłacić, jak wszystko. Wiele zależy też od wspominanych już wyżej cech indywidualnych bagnetu. (2013/10/10 20:37)

litwus

Dodam jeszcze że na obudowie tulei powinien być wybity wzór Nr4 Mk2. A co do ceny to nie mogę Ci pomóc bo nie wiem po ile chodzą. Jeśli coś na temat cen znajdę to napiszę. (2013/10/10 20:39)

kudlaty44

dzieki bartdzo nietety nie moge znalesc tych ofert na tym portalu aukcyjnym .jak cos to podajcie tylko jakies  ceny od  jakiej kwoty moge to wystawic pozdrawiam (2013/10/10 20:49)

WachmistrzKOP

Proponuję od 1 zł, a zainteresowani sami wycenią podbijając ofertę (lub nie).
Na tym portalu unikamy wycen, jesteśmy pasjonatami a nie rzeczoznawcami, powtarzanie tego wszystkim nowym po kolei staje się już nużące. (2013/10/10 20:54)

kudlaty44

ok rozumiem dziekuje i pozdrawiam (2013/10/10 21:01)