Bagnet wyglądający jak kontynuacja SWT-40

/ 5 odpowiedzi / 2 zdjęć

Proszę o kontakt via e-mail, wyślę zdjęcia tego "nieszczęścia" i poproszę o opinię fachowca.

Bagnet ma pokrowiec (metalowy) jak SWT-40 z paskiem parcianym i "płetwami" na dole, ma numerację "D 0177".  Ponoć to kontynuacja SWT (SVT) ale to produkt rosyjski, zaś to "nieszczęście" przyjechało do mnie z Hamburg(a). Posiadam zdjęcia ale są za duże aby umieścić je w tym poście.

Serdecznie proszę o kontakt.

Artur Lazarowitz

[email protected]

Stary Kojot

Jeśli to coś takiego, z parcianą zawieszka i "płetwami" na dole pochewki, to jest to najzwyklejszy bagnet do SWT 40. (2013/12/27 09:35)

Stary Kojot

jeśli natomiast coś takiego (także z parciana zawieszka i płetwami), to będzie wczesny bagnet do AK 47 (tu w odmianie bułgarskiej). (2013/12/27 09:40)

Ar2rro1

No właśnie to całkiem coś innego ;( Mogę przesłać do Ciebie na e-mail zdjęcia ?   (2013/12/27 11:35)

Ar2rro1

To już jest bardziej zbliżone do posiadanego przeze mnie egzemplarza.  (2013/12/27 11:38)

darda

Jest wiele bezpłatnych programów zmniejszających "wagę" zdjęć, bez dramatycznej utraty jakości. Proponuję wybrać najbardziej odpowiadający, i go używać.
Widok  przedmiotu na zdjęciu w sposób zasadniczy ułatwia jego identyfikację ;-) (2013/12/27 21:32)