Artykuły historyczne i prezentacje kolekcji

/ 2 odpowiedzi
Witam
Osobiście interesuje się głównie historią i wyposażeniem US Army i USMC podczas drugiej wojny światowej i wojny w Vietnamie. Doszły do tego też zainteresowania armią brytyjską. Jestem ciekawy, czy ktoś zna i lubił stare artykuły na temat postaci wojskowych z prezentacją wyposażenia w archiwalnych wydaniach "Munduru i Broni" i czy bylibyście zainteresowani taką formą prezentacji historii i kolekcji na łamach tej strony? Osobiście nie należę do żadnej grupy rekonstrukcji historycznej i rozważałem takie prace dla zainteresowanych tematyką :) Wydaje mi się, że poza wyżej wspomnianą konwencją artykułu historycznego nie ma już źródeł, gdzie można by je pisać, stąd też pytanie na tej stronie.

Pozdrawiam wszystkich
AmerginMacEccit

Interesuję się także w dużej mierze historią jednostek specjalnych służących podczas drugiej wojny światowej i w Vietnamie. Jeżeli ktoś na poważnie interesuje się tą tematyką może warto na łamach tej strony uruchomić jakiś cykl??? Być może ten temat powinien był pojawić się w dziale forum "publikacje", kwestia zdania administratorów :) (2018/09/23 11:58)

Stary Kojot

Nie ma najmniejszego problemu. Wrzucajcie na stronę Wasze artykuły. Wszystko, co sie tyczy historii wojskowości nas interesuje. (2018/09/23 15:12)