ankieta do magisterki

/ 3 odpowiedzi

Proszę Państwa o poświęcenie paru minut na wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej świadomości istnienia obiektów militarnych w mieście oraz ich wpływu na rozwój danego miasta.

Jestem studentem Gospodarki Przestrzennej na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM i chciałbym przeprowadzić ankietę w ramach badań do pracy magisterskiej pod tytułem „Wpływ architektury militarnej na zagospodarowanie przestrzenne polskich miast”.

Ankieta jest w pełni anonimowa a odpowiedzi będą prezentowane w pracy poufnie w formie zbiorczej.

Z góry dziękuję za pomoc!

https://docs.google.com/forms/d/1udp2QufeuyAbSVPgWQBIz_6SmIPrJK7bbiszsjvQFP8/edit?usp=sharing
snajperek

Ponawiam prośbę o wypełnienie ankiety. Nie jest trudna a za to pomocna do pracy magisterskiej. (2014/07/14 14:09)

al-Muell

Wypełniłem byłem jak tylko się pokazał zdatny do użytku formularz, ale mam dwie uwagi:1. Wartościowanie gdzie wyższa liczba oznacza mniejszą wagę sprawy może doprowadzić do błędnego rozumienia pytań - wielu ludziom nie chce się czytać do końca, a bardziej naturalnym wydałoby mi się, gdyby było "1" - najmniej ważne i 5/8 najważniejsze.2. Niektóre pytania i sugerowane odpowiedzi są mało czytelne. Np "Proszę uszeregować podane poniżej przykłady negatywnego wpływu miejskich obiektów militarnych na rozwój miasta od najmniej ważnego (5) do najważniejszego (1)" - trzeba zgadywać, czy chodzi o rozwój miasta w historii czy obecnie. (2014/07/15 16:58)