12 Armia niemiecka I wojna

/ 3 odpowiedzi
marcin-guzek

nie napisałem co to ma wspólnego z lotnictwem? szukam informacji o Flieger-Bataillon Nr.2 oraz Feldflieger-Abteilung 56, które podczas kampanii na wschodzie (Polska, Litwa, Białoruś - Ober Ost) należały do XII armię; znalazłem informacje że stacjonowali w Raduniu - może ktoś ma informacje o lotnisku polowym w tej okolicy? ponadto że było lotnika polowe w Bielicy koło Nowgródka i Lidy. oraz że piloci Flieger-Bataillon Nr.2 zginęli podczas ataku na stacje kolejową w Maladzyechna (Mołodeszno) na Białorusi byłbym wdzięczny za informacje o lotnictwie niemieckim podczas I wojny na froncie wschodnim (2018/05/10 15:28)

marcin-guzek

nie napisałem co to ma wspólnego z lotnictwem? szukam informacji o Flieger-Bataillon Nr.2 oraz Feldflieger-Abteilung 56, które podczas kampanii na wschodzie (Polska, Litwa, Białoruś - Ober Ost) należały do XII armię; znalazłem informacje że stacjonowali w Raduniu - może ktoś ma informacje o lotnisku polowym w tej okolicy? ponadto że było lotnika polowe w Bielicy koło Nowgródka i Lidy. oraz że piloci Flieger-Bataillon Nr.2 zginęli podczas ataku na stacje kolejową w Maladzyechna (Mołodeszno) na Białorusi byłbym wdzięczny za informacje o lotnictwie niemieckim podczas I wojny na froncie wschodnim (2018/05/10 15:28)

marcin-guzek

nie napisałem co to ma wspólnego z lotnictwem? szukam informacji o Flieger-Bataillon Nr.2 oraz Feldflieger-Abteilung 56, które podczas kampanii na wschodzie (Polska, Litwa, Białoruś - Ober Ost) należały do XII armię; znalazłem informacje że stacjonowali w Raduniu - może ktoś ma informacje o lotnisku polowym w tej okolicy? ponadto że było lotnika polowe w Bielicy koło Nowgródka i Lidy. oraz że piloci Flieger-Bataillon Nr.2 zginęli podczas ataku na stacje kolejową w Maladzyechna (Mołodeszno) na Białorusi byłbym wdzięczny za informacje o lotnictwie niemieckim podczas I wojny na froncie wschodnim (2018/05/10 15:29)