1 maja święto klasy robotniczo-włościańskiej

/ 4 odpowiedzi / 2 zdjęć
Pazdrawlaju Was z Prazdnikom! ( odp. – Ja toże Was pazdrawlaju – szto eta prazdnik trudiachszczisja!)
Mozets

Zapomniałbym. A to już najwyższy czas. Zdrowia i bezpłatnych połączeń ze wszystkimi proletariuszami wszystkich krajów świata.

M.M.

(2015/04/22 21:54)

Mozets

Sam se odpowiedz mówię do siebie. Ja także nie jestem bez winy - zapomniałem uczcić Święto 22 lipca. Ostatnio dowiedziałem się ,że blok wojskowy w Choszcznie gdzie mieszkałem gdy byłem dowódcą w 5 bs 17drot 2 Armijnej Pomorskiej Brygady Rakiet Operacyjno-Taktycznych w Choszcznie ( Arnswalde ) nie jest już przy ulicy Zamkowej - gdzie  mieszkałem - ale 22 lipca. Niedawno decyzją władz miasta Choszczna   wrócono do dobrej i światłej tradycji. Proponowałem im "E.Wedla" - ale patrzyli na mnie tzw. bykiem. Dzisiaj tym wpisem honoruję należną pamięć manifestu PKWN. Za sobą mam 51 % radnych Choszczna.

kpt. M.Mozets (jnwsws).

(2015/09/20 16:31)

Mozets

!!! (2015/09/20 16:33)

Mozets

Zastanawiam się czy nie wrócić do Choszczna  i zmienić sobie nazwisko i imię na Kolja Borant. Płci już raczej chyba nie będę zmieniał. I odkupić swoją dawną kwaterę od jakiegoś mojego obecnego kolegi - trepa. Pasowałbym wtedy do bloku, ulicy, mieszkania.

kpt. M.Mozets (jnwsws) 

(2015/09/20 16:37)