Marushin - amunicja - forum dobroni.pl

dobroni.pl

utworzono: 2011/12/14 12:23

Marushin - amunicja

II Wojna Światowa »

Witam kolegów.
Ostatnio na alle.. pojawiło się parę egz broni hukowej firmy Marushin. Pomijam fakt że najlepsze jest DECO z CLK ale jeśli już to gdzie dostać amunicję hukową 5mm do tego cuda? Może ktoś ma namiary. MODELGUN z UK już nie prowadzi działalności..... Proszę o opinię.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/01/01 15:55
Dziwne
Na stronie www.modelguns-worldwide.com/index.htm
jest ogłoszenie o dostawach z grudnia jest i e-mail do nich (info@modelguns-worldwide.com)
Tylko, że nic samo nie strzela z 5 mm. One służą do wzmocnienia 7 mm dla niektórych modeli.
Już lepsze są TT-S bo to oryginały tylko, że hukowe na 6 mm i z lufą nieruchomą. I bez łamania UoBiA i "pięknych" "ozdóbek".

Ten post był edytowany przez autora o godzinie: 16:01:52
zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/01/01 23:06
gdzie idzie kupić coś co strzela i nie trzeba na to zezwolenia,oczywiście pomijając straszaki z targu,jakieś fajne repliczki,bo to co ma model guns,to nie wiadomo ile to faktycznie kosztuje,jeśli cena w pln.1120w euro 2215 a w $ 3000 tego samego produktu,a może ja czegoś nie rozumiem,może mi ktoś wyjaśni.

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/01/04 14:30
Dzięki za komentarze ale modelgun po prostu zawiesił działalność tłumacząc się dość mętnie jak na angoli przystało. Najgorsze z tego wszystkiego jest to, że w Polsce żadna firma nie zajmuje się tego typu systemem. A i szkoda. Może nie jest to mistrzostwo świata ale zawsze lepiej niż nasze straszaki na 6mm. Przynajmniej jeśli idzie o samo odwzorowanie broni (o wyrzuceniu łuski i przeładowaniu pistoletu nie wspomnę).
Jeszcze raz dziękuje za komentarze. Dostęp juz znalazłem :)

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/01/06 13:20
to może się podzielisz informacją,też szukam czegoś legalnego co przy okazji narobi trochę huku

zgłoś naruszenie
wysłano: 2012/01/08 09:12
Towar zamówiony. Jak dojdzie to oczywiście sie pochwalę. Tak to jest z zakupami zza granicy. Kupujesz - cieszysz się, a jak dojdzie to sie cieszysz drugi raz...
Pozdrawiam

zgłoś naruszenie

Reklama

strona główna forum

polityka prywatności